Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień sądu ostatecznego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Kibic powinien zostać głównym organizatorem Turniejów Kropkarskich?
tak
72%
 72%  [ 8 ]
nie
27%
 27%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 13, 2003 4:03 pm    Temat postu: Dzień sądu ostatecznego Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rano zostalem poinformowany o zaiscie przykrej wiadomosci. A mianowicie Kropki staly sie platne!!! Czy to tragedia? Dla mnie napewno nie (zaraz postaram sie wyjasnic dlaczego), ale dla wielu z Was moze sie to okazac wyjatkowo uprzykrzajaca sprawa, jednak do ktorej jesli oczywiscie posiada sie odpowiednia kwote pieniezna, mozna sie po pewnym czasie przyzwyczaic. Slyszalem, rowniez, ze jesli ktos potrzebuje kodu do gry, a nie ma "kasy" to moze zglosic sie do Arosa, gdyz ten osobnik podobno predysponuje odpowiednimi srodkami zaradczymi. Czy to prawda, jeszcze nie wiem, ale jest to moim zdaniem wysoko prawdopodobne.

Wracajac do mnie-czas najwyzszy na przerwe. Staralem sie wielokrotnie nadac iskierke nowego zycia tej stronce, ale niestety obawiam sie, ze jedynie stracilem czas, a me poczynania spelzy na niczym. Calkowicie platny serwis onet www.zagraj.pl to dla mnie idealna okazja uwolnienia sie na jakis czas od Kropek. Poniekad zauwazylem, ze stalem sie niewolnikiem tej gry, a moje proby wyrwania sie z pod tego nalogu konczyly sie fiaskiem. Jesli jednak Aros mowi serio i nic nie zmysla, to nie wiem czy w krotce znow nie zaczne grac. Ale na razie potrzebuje przerwy, aby uporac sie z trudnosciami zycia codziennego, ktore powinny stanowic pierwsze miejsce pod wzgledem planowania kazdego normalnego czlowieka.


Ostatnio zmieniony przez leokles dnia Pią Lut 14, 2003 1:24 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pią Lut 14, 2003 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh,czyli dobry sobie moment wybralem na odejście,kropki zrobiły sie płatne.Odkąd przeja je onet było to nieuniknione,więc nie ma sie czemu dziwić.Dobrze ze mam jeszcze 30 dni darmowych za 1 miejsce!!! które zajelem w turnieju,(tak pisało w mailu do mnie od cronixa).
Pozdrawiam i współczuje tym którzy sa jeszcze w nałogu kropek,ja juz z niego wychodze,ale wiem jak to jest kiedy sie zaczyna,przykro mi leokles nic nie moge na to poradzić,jeśli chodzi o twoje drugie pytanie to proponuje kibica,aby ten kontynuował kropkarskie turnieje i nie tylko,a tak na marginesie nie wycofałem sie dlatego ze przegralem z kibicem w finale,zadecydowała o tym moja rozmowa z bestem,w której to besti pokazał mi że nie ma juz ratunku i że nic nie uzdrowi kropek z plagi basenów.A moje chuczne odejście spowodowane jest tym ze lubie poprostu wokół siebie robić zamet,inaczej odszedł bym pocichu jak inni,ale to nudne.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 14, 2003 1:45 pm    Temat postu: Kibic na prezydenta:) Odpowiedz z cytatem

Aby decyzja Radjiego nie pozostała jedynie tylko czystą informacją, proponuję wszystkim zainteresowanym przystąpic do ankiety. Odpowiedź na to pytanie raczej nie powinna nikomu sprawić trudności. "Tak", lub "Nie". Jeśli wolicie głosować na innych kandydatów, to proszę zostawić pod tym tematem jego najczęsciej używany nick.

Dziękuję Radji, że tak szybko odpowiedziałeś na mój apel o rozsądek. Moje szczere gratulacje zajęcia 2 miejsca w T.K..
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pią Lut 14, 2003 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, najlepiej zrzucić całą wine na biednego beścika Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies