Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zlot 2013
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka data zlotu by ci odpowiadała?
27 kwietnia
58%
 58%  [ 7 ]
11 maja
33%
 33%  [ 4 ]
mógłbym (mogłabym) pojawić się tylko w innym terminie
8%
 8%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
truf



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 52
Skąd: Opole

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2013 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

senny jeszcze pod znakiem zapytania gracz o nicku "nowy" Smile
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2013 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już mnie wykluczyłeś Senny ? Ja najprawdopodobniej też będę, choć nie jestem jeszcze stu procentowo pewien, ale duże szanse. Nie chce mówić, że na 100% będę a jak później jednak się okaże, że nie, to lecieć w kulki. Wole być słowny Smile
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2013 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam.Poprawiam
1.kubusio
2.senny_mojrzesz
3.leokles
4.qeawah/kretes
5.szwagiereczek/yazon
6.mala mi
7.grzesiek
8.redwine
9.hanix

Kaczor?
nowy?
radji?
wolan?
sylani?
shadowdoknedzy?
bartek?
menor?
sebastian?
michal_michal?
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Pojawiają się pytania o dokładne miejsce zlotu. Niestety nie udało mi się jeszcze nic znaleźć. Nie martwcie się jednak. Jeśli nic nie znajdę, to podejmę was wszystkich u siebie Wink Generalnie byłem nad Zegrzem w ten weekend i widziałem nieco miejsc. Albo jest drogo albo jest tak, że nie byłoby nawet gdzie usiąść.

Umówmy się więc tak: Jeśli nie znajdę żadnej sensownej miejscówki do następnego weekendu (20/21 kwietnia) to miejscem zlotu będzie moje gniazdko Smile Tak czy inaczej, potwierdzę to jeszcze tutaj by nikt nie miał wątpliwości.
Powrót do góry
 
 
hanix



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 19
Skąd: poznań

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra to teraz na poważnie:) O której mam być w wa-wie?? ktoś się gdzieś spotyka???
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie piszcie na ktora mozecie byc. jak dla mnie najlepiej jakos popoludniu zgadac sie wszyscy razem gdzies i ruszyc, rozegrac turniej, aby byc w miare trzezwym. a pozniej co kto woli Smile
obadajcie dojazdy i piszcie o oktrej kto gdzie. ja ląduje z rana wiec moge byc po poludniu gdziekolwiek. pzdr
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Na początku przepraszam Cię senny, że dopiero teraz odp. ale mam ostatnio zajebiście mało czasu na cokolwiek. Ja nie dam rady wpaść - wesele już puka do mych drzwi, a przed nim jeszcze mam jedną obronę ;/

Chętnie bym zawitał znowu do Wawy, ale i tak planuje Grzeska odwiedzić to może wtedy sie z kimś spotkam Razz
Powrót do góry
 
 
nowy



Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 22

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też będę
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

echchch! no szkoda serek, kiedyś trzeba i tak się skumać.
noi niech tam sie układa Wink

aktualizuję listę Smile
1.kubusio
2.senny_mojrzesz
3.leokles
4.qeawah/kretes
5.szwagiereczek/yazon
6.mala mi
7.grzesiek
8.redwine
9.hanix
10. nowy
11. kaczor

ricardo?
radji?
shadowdoknedzy?
bartek?
menor?
sebastian?


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Nie Kwi 21, 2013 10:30 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
 
 
WOLAN



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 71
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, już wiem że niestety 27 z sylanim nie będziemy mogli przyjechać, bardzo tego żałuję bo naprawdę byłem mocno nastawiany na przyjazd. Mogę jednak teraz publicznie obiecać, że na kolejny zlot jeśli będzie organizowany w okolicach W-y to juz teraz deklaruję, że będziemy, a jeśli nie dotrzymam słowa będziecie mogli mnie wykluczyć ze społeczności kropkowiczów. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej zabawy.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zlot odbędzie się on pod Lesznem opodal Warszawy

Tu jest mapka. Na miejscu do dyspozycji będzie spanie, stodoła w której można biesiadować do rana, świetlica, kuchnia, łazienka, miejsce na ognisko oraz mały staw dla amatorów wiosennych kąpieli Very Happy Niestety, jako iż życie to nie bajka, bliżej się nie dało bo zaraz drożej albo okolica obleśna albo trzeba dopłacać za świetlicę + za ognisko. Będzie też potrzebna mała składka na spanie po 25pln od osoby, mam nadzieję, że jest to cena do przeżycia.

Dojazd:
1. komunikacją miejską - dojazd autobusem 719, który kursuje niestety dość rzadko, polecam więc dobrze przyjrzeć się połączeniom by nie musieć czekać całej godziny na kolejny odjazd, w miejsce z którego autobus 719 odjeżdża (czyli z przystanku "Klemensiewicza") można dojechać autobusem 109 lub tramwajem 8 od dworca centralnego. W znalezieniu połączenia pomogą wam rozkłady jazdy na ztm.waw.pl oraz warszawa.jakdojade.pl. Jak już będziecie w Lesznie to wyjadę samochodem i dowiozę grupkami po 4 osoby Razz
1a. Istnieją też prywatne busy kursujące na tej trasie (np. "Mobilis group") ale nie ogarnąłem jeszcze tematu. Jak coś znajdę to napiszę ale nie prędzej niż w poniedziałek, bo jak skończę pracę to jadę na wieś a jutro na wesele a pojutrze przekopuję ogródek u teściowej.
2. samochodem - jedziemy drogą 580, jak już jesteśmy za Lesznem, skręcamy na miejscowość Powązki, tuż po tym jak skręcimy to zaraz będzie takie "kolanko" a potem już się jedzie prosto do końca, asfalt się skończy, dalej prosto, brum brum brum jedziemy prosto i po prawej będzie staw a dalej dom na małym wzniesieniu z podjazdem z kostki w kolorze mięsnym. Stawu nie bardzo widać na mapach google gdyby ktoś chciał się pytać.
3. ja osobiście planuję się dostać na miejsce samochodem i będę mógł z tej okazji zabrać na pokład 4 osoby.
4. Właściciel lokalu wspominał o możliwości zamówienia busika od jego znajomego, który mógłby złapać całą grupę osób w Warszawie i dowieźć dokładnie na miejsce a w niedzielę też odwieźć, oczywiście za dopłatą. Jak będziecie chętni to mogę popytać o więcej informacji. W sumie może się opłacić, bo bilety na autobus/tramwaj w Warszawie + autobus podmiejski będą kosztować kilka złotych (około 9 pln?) a taki busik może nie będzie nawet droższy.

Co do planu działania, widzę to tak:
1) na miejce przybywamy np. o 13/14
2) można by coś zjeść Very Happy
3) można by jaki spacerek zrobić, bo okolica ładna i do prawdziwej polskiej puszczy tylko jakieś 300 metrów
4) nawalamy turniej
5) wieczorem robimy ognisko i biesiadujemy

Oczywiście, to co będziemy robić zależy głównie od was Smile Jakieś propozycje? A pytanie nr 2 - co robimy z jedzeniem? Może zrzutka jakaś?

Mojrzesz proponował rozganizowanie rozgrywek juggera. Jest to taka męska gra polegająca właściwie sam nie wiem na czym Very Happy ale wygląda fajne:
http://www.youtube.com/watch?v=2LYr5h4Rf_s
http://www.youtube.com/watch?v=RL87eo2Irto
To taka propozycja, w sumie może nas na to być nieco za mało.

Dla zdrajców i zboczeńców - zabieram planszę i kamyki do gry w GO. Sam chętnie zagram jak będzie z kim Wink
Mam też planszówkę "Osadnicy z Catanu" jakby ktoś chciał grać w planszówki Very Happy (tiaaaa, nikt nie będzie chciał pewnie no ale mam to piszę)
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos kasuje posty czy jak?
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By rozwiać wątpliwości:
1) spanie jest na miejscu, nie trzeba brać śpiwora ani namiotu
2) stodoła jest osobno, jako miejsce w którym można biesiadować nie przeszkadzając tym, którzy poszli już spać

Jeszcze jedno:
Miejsc do spania jest dużo, więc jeśli ktoś chce przyjechać a wcześniej się nie zgłaszał nie będzie żadnego problemu.
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, chciałbym potwierdzić swoją obecność na zlocie.
pytanie kto i o której będzie dostępny. Czy po kogoś z przyjezdnych wyjść?
co robimy z rzutką i zakupami - razem czy na własną rękę?
Związku z tym, że urzęduję niedaleko miejsca wyjazdu na zlot to, czy i jak, Kubusio mogę Ci pomóc..?
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zajebiście kaczor. z tego co wiem to jakby ktoś nie zdążył czegoś kupić to i na miejscu może zakupić śniadanie obiad czy kolacje. ale jakby się zrzucić to pewnie taniej by było. oczywiście jestem ze ogniskiem, kiełbaskami i ziemniakami z ogniska. mam nadzieje ze tym razem będę mógł te ziemniaki zjeść bo nikt ogniska moczem nie ugasi jak ostatnio Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies