Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witajcie znowu....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Markiz_de_Carabas



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 53
Skąd: litzmannstadt

PostWysłany: Nie Cze 08, 2003 10:10 pm    Temat postu: Witajcie znowu.... Odpowiedz z cytatem

Eh...
Za namową obywatela The Besta postanowiłem znowu zajrzeć na Nasze, a właściwie Wasze forum...
Widać, że pomimo wprowadzenia opłat za kropki, dalej macie ochotę grać (patrz pomysł Kibica). Chwali się Smile
No cóż, ja dalej z utęsknieniem wypatruję dnia, w którym będzie mi dane usiąść za komputerem i zagrać z Wami partię w kropki...(znowu spadnie mi średnia...Smile )
To chyba tyle,

Pozdrawiam

Markiz de Carabas, Templariusz z Jeruzalem, Strahd von Zaroovich, daentelus i inne moje alter ega...
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Cze 09, 2003 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudne to czasy, oj trudne dla nas kropkowiczów. Kropkolandia jest mała, przez co łatwo ja zniszczyć i wstawić na jej miejsce choć golandie(bleeee).
Choć faktycznie fanatyzm kropkowiczów może zadziwiać, bo te forum jak zauważyłem znowu odrzyło, brakuje tylko oczywiście stołu, czasu 5 minut i 10 sekund dodawane, przewaga 15 kropek i dwóch asów na miejscach grających, dopingowanych przec innych, przekomazających sie w obstawianiach i dopingu.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Cze 09, 2003 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio nawet gralem kilka razy. Co prawda bardziej to przypominalo parodie gry w kropki (Dzarol swiadkiem, hehe), ale zawsze.
Mam nadzieje, ze za jaksi czas, po kilku takich potyczkach wroce do wprawy, bo o formie to jesczze nie ma co marzyc. Jednym slowem nie jest zle, moze bedzie lepiej...
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Czw Cze 12, 2003 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee nie bylo tak zle Kaisuj.To prawda ze teraz to my praktycznie nic nie gramy ale szybko bysmy sobie przypomnieli Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Cze 12, 2003 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzarol ma racje:_)))))))))))))))) ja moge grać praktycznie codziennie
ej jutro na cronie o 20 wszyscy!!!!! Cool Cool Cool Cool Cool Laughing Wink Wink Exclamation Exclamation
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Czw Cze 12, 2003 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak cos to bede troche pozniej bo do 21 00 jezdze na BMX-. Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Cze 13, 2003 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinienem byc. Co prawda mialem grac z kumplami o 18 w noge, ale wlasnie pada deszcz i jak nie wyschnie do wieczora to bede na bank, a jak wyschnie to moge byc podobnie jak dzarol o 21.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Cze 13, 2003 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec 21 - 23 Gramy Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Razz Razz
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies