Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szok!!!
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Lip 06, 2003 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to się mylisz co do mnie bo ja piszę prawdę.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Lip 06, 2003 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos Ci powiem Michals. Na Twoim miejscu to bym sie w ogole nie odzywal. Ale widac jestes na tyle glupi, zeby zabierac glos w tej bezsensownej dyskusji. twoje umiejetnosci mozna latwo sparwdzic grajac z Toba i nie ma najmniejszego znaczenia co powiesz, bo prawda jest jedna, obiektywna.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Lip 06, 2003 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że jestem dobry a ty sam ze mną przegrałeś.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Lip 06, 2003 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty jesteś dobry? Michals ale w co ty jestes dobry, bo bynajmniej o kropkach chyba nie mówisz.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Lip 06, 2003 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie w bierki Wink
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pon Lip 07, 2003 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i to podwodno-elektryczne hehe Very Happy Very Happy Wink
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lip 07, 2003 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieno chlapaki może miał fioleta ale grał tylko z zielonymi. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Lip 07, 2003 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe umiejętności Michalsa widoczna sa na drabince jedynego jak narazie turnieju kropkarskiego. Można na niej zauważyć że Michals nie wygral ani jednego spotkania, a rozegrał ich sześc, o ile przegrana 3-0 z bestem nikogo nie dziwi, o tyle w spotkaniu z takim Amokatem powinien wygrać przynajmniej jeden pojedynek jesli uważa sie za dobrego.
Patrząc na tą tabelke trudno mi naprawde uwiezyc że Michals dorobił sie fioleta grając normalnie. Wiec nie dziw sie Michals że ci nie wieżymy. Mósisz się z tym pogodzić że jesteś cienki, i jak już wcześniej powiedzialem nie zasługujesz na rank wiekszy niz 1500. Pokusze sie nawet o stwierdzenie że twój rank w tej chwili nie powinien byc wiekszy niz 1400.
Niestety Michals taka jest prawda, staram sie być jak najbardziej obiektywny, gralem w kropki na cronixie o wiele więcej niż ty i mam o wiele wieksze rozeznanie. Z toba też kilka razy mialem przyjemność i nie wywarles na mnie żadnego wrażenia. Choćby np. takiego jakie zrobił na mnie best gdy pierwszy raz z nim gralem.
Powrót do góry
 
 
gerlok



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 68
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pon Lip 07, 2003 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radji dlaczgo mnie obrazasz mowiac ze michals powinien zemna wygrac chociaz raz oooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Radji nieladnie
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Lip 07, 2003 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawde mówiąc nie wiedzialem kto to jest amokat, ale chodziło mi bardziej o to że jesli on uwaza się za dobrego gracza to powinien przynalmniej raz wygrać z kims slabszym niż best, a on uważa że powinien miec rank wiecej niż 1500. Więc nic w tym nie było obraźliwego, poprostu źle mnie zrozumnialeś.
A tak na marginesie to nie pamietam za bardzo jaki mials wtedy rank.
Powrót do góry
 
 
gerlok



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 68
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pon Lip 07, 2003 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skonczylem na ranku 1598 chyba Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
gerlok



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 68
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pon Lip 07, 2003 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radji czy kropki beda na kurniku kiedys czy kurnik olał maniaków kropek
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lip 08, 2003 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że przegrałem z amokatem nie znaczy że nie jestem dobry. Amokat też jest dobry. Prowadziłem z nim wyrównany pojedynek który on wygrał.
Ale myślę że amokat jest w moim zasięgu. Kiedy z nim grałem to marzyłem żeby się położyć bo byłem niewyspany.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Wto Lip 08, 2003 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja se od czasu do czasu pogrywam na jednodniowym metodą kibica i jedno muszę przyznać..... jestem daleki od formy Sad ale jeszcze z mastersikiem sobie radzę Wink

Wracając do tego co pisał Radji, to żeby grać dobrze w kropki trzeba je poprostu kochać. Ja potrafiłem swego czasu całe popołudnia napierdalać i niejednokrotnie w dzień w pracy Laughing A Ty michals chyba ich nie kochasz, jesteś na Cronie pewnie bardziej przez zasiedzenie, aniżeli z chęci poznania przyjemności tej gry. Widziałem dziś, że już trochę poprawiłeś technikę i 1400 bym Ci przyznał, ale nic poza tym. Wciąż nie myślisz strategicznie. Koncentrujesz się na paru najbliższych ruchach jedynie, a w kropkach czasami warto oddać 14 żeby wziąć 40.

A tak na marginesie, to wszystko przez Ciebie Radji!!!!!!!! Znaczy się to, że przez Ciebie spędziłem dziesiątki wieczorów na Cronie zafascynowany poziomem umiejętności tutejszych graczy. Jakoś nie mogło do mnie dotrzeć na początku, że ja mistrz swojej podstawówki jestem jedynie przeciętniakiem na Cronixie. Ale znosiłem dzielnie wszelkie lekcje i co poniektórym już się odgryzłem Wink Ale najbardziej zadziałały na mnie kiedyś słowa Avalansha podczas mojej gry z Arosem, jak powiedział mi, że może i jestem the best ale roku 78 Laughing Laughing Laughing
Jak dożyję 2078 roku, to Wam szczena opadnie, tak będę zajebiście grał Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lip 08, 2003 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i o to jest nowy temat na opowiadanie "back to the future - swietlana przyszlosc besta" O to czy Ty best dozyjesz do 2078 to ja bym sie nie martwil. Przy dzisiejszym posteie w medycynie... Obawiam sie, ze kropki moga nie dozyc do tak odleglych czasow. No chyba, ze zalozysz jakas szkole cos a'la "honinbo". Jakby co to ja jestem chetny, tylko nie wiem czy bede mial na czesne. A potem jak Radji zalozy konkurencyjna szkole to bedziecie rywalizowac o tytul "Meijin". I twedy pojawi sie przybysz nikomu nieznany, kibic o stu twarzach, pogodzi zwasnione strony i zalozy pierwsza federacje kropkowa, na ktorej czele sam zasiadzie...
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies