Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TO KONIEC!!!
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Lip 27, 2003 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dolaczam sie do peletonu Very Happy Very Happy

Gratulacje dla Lance'a Armstronga Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Lip 27, 2003 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz radji peleton sie powiększa
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pon Lip 28, 2003 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy qrwa gadacie. Mowicie o jakims peletonie, a te wasze posty sa poprostu smieszne i w nich o nic nie chodzi, piszecie to co wam przyjdzie do glowy, a to nie sztuka. Powiedzcie mi po co to.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lip 28, 2003 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o czym mamy pisac? To nie jest kolko filozoficzne. Poza tym nie uwazam by moje posty roznily sie zasadniczo od postow pozostalych uczestnikow forum, oczywiscie pomijajac Radjego, ale to juz temat na oddzielna dyskusje. Moim zdaniem sie czepiasz. Oczywiscie szanuje Twoje zdanie, ale osobiscie uwazam, ze przesadzasz i traktujesz to zbyt serio.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Lip 28, 2003 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stało się, moje liderowanie zapewne skończy się, w najblizyszm czasie, powód jest jeden, na jakieś 95 % wyjade 5 sierpnia do Anglii, zarobić troche funtów. Ubolewam nad moim opowiadanie ktore z wyzej wymienionych przyczyn nie będzie kontynuowane, jeśli owe 95% okaże się faktem to spotkamy się zapewnie w okolicach października.
Przykro mi i zaczne powoli się żegnać.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lip 28, 2003 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radji wyjeżdzasz ! Zarobić na kropki:-) albo powrócić już gdy leo zrobi serwer. Zarób pieniążków na opublikowanie książki.Jakbyś mógł to najmocniej jak mogę proszę cie żebyś skończył opowieść przed swoim wyjazdem. Będziemy cie może gonić ale jak nie będziesz pisał to nie będziemy mieli czego komentować i możesz się zdziwić gdy po powrocie zajedziesz na nasze forum i dalej bedziesz na pierwszym miejscu.Wiesz co czasem mógłbyś też w angli wpaść do jakiejś kawiarenki internetowej i coś ciekawego napisać .Nie żałuj funta czy 2 za godzinke siedzenia na forum lub kurniku , chociarz 2 funty to już ze 3 piwa więc wybór zostawiam tobie.Cóz napewno będziemy czekać na posty od ciebie!
Tak po za tym to lecisz samolotem, płyniesz statkiem czy jedziesz pojazdem?
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Lip 28, 2003 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łezka mi sie w oku kreci kiedy slysze slowo "Anglia"
Tez mialem jechac 23 lipca, ale zlamalem noge i nie wypalilo
K**** ja to mam pier****** pecha. No nic
Powodzenia radji Very Happy Very Happy Pozdrow ode mnie celnikow Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lip 28, 2003 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcesz to ja moge przez ten czas nie pisac. Bo jakby nie patrzec to jestem chyba Ciebie najblizej i mialbym najwieksza szanse Cie przegonic. Wiec zasadniczo moge na te dwa miesiace zamilknac. No, ale to tez by zalezalo od innych uczestnikow forum. Jesli by nie mieli nic przeciwko, to sie moge w ten sposob samoograniczyc. A opowiadania nam faktycznie bedzie bardzo brakowalo. I to qrde wyjezdzasz w takim strasznie ciekawym momencie. Pociesz nas chociaz taka obietnica, ze jak wrocisz to bedzie jeszcze ciekawiej Crying or Very sad
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Lip 29, 2003 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja szalona pogoń za pieniądzem własnie się rozpoczeła, czuje z tego wszystkiego pewną satysfakcje i nieco strachu bo nie chce by zycie twardo zweryfikowało moja utopie. Jak wróce mysle ze bede tym samym człowiekiem, które niejednokrotnie plyną statkiem wśrod marzeń o wojnach i wspanialych zwycięstwavch, o dzielnych rycerzach i wzniosłych slowach, o wspanialej kropkowlandi którą nam zabrali. Więc p[ostaram sie obiecać że gdy wroce dokończe moją powieść najlepiej jak potrafie, bo dokończenie powieści przed wyjazdem jest niemozliwością, kajsuj napewno wie jak to jest ślęczyć i poprawiać dialogi, jak to jest w momencie gdy poprostu w glowie ma sie pustke, gdy twoim jedynym marzeniem w tej chwili jest przebrnąć coś. Już dziś mam w glowie koniec mojego opowiadania i wydaje mi się że bedzie ono sie wam podobało, ale do tego jeszcze długa droga, może slowami szwagiereczka skieruje moje kroki do jednej z Angielskich kafejek, wypłace kilka funtów i odezwe sie, może... .
Jesli chodz o was Polkorodek i Szwagiereczek, to role dla was juz sa gotowe, naturalnie w mojej głowie, więc napewnmo staniecie się częścią mojej prozy.
Poki co jestem jeszcze z wami, więc napisze ile sie da.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Lip 29, 2003 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super radji dzieki----> ciekawe co ja takiego zrobie Question Question
Moze wskrzesze kropkolandie Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Lip 29, 2003 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie moge sie doczekaćSmile)))))))))))))))))))
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lip 29, 2003 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naucz Angolow grac w kropki. Moze oni zrobia jakis serwis, jak ich nauczysz grac:)
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Lip 29, 2003 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wlasnie Very Happy
Ostatnio surfowalem po zagranicznych stronkach w celu znalezienia kropek.Trafilem na pewna angielska stronke z grami i patzre jakie sa gry.Jakie bylo moje zdziwienie kiedy patrze a tam jest gra "dots"(pl.kropki).Szybko sie zalogowalem no i wchodze aby sobie zagrac.Bylem zarajany jak nie wiem,ale to by bylo zbyt piekne.Okazalo sie ze to calkiem inna gra nie majaca nic wspolnego z kropkami Sad Sad Sad A juz myslalem ze dokonalem epokowego odkrycia Razz
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lip 29, 2003 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzialem "dots" na yahoo i wielu innych serwisach zagranicnych, ale to zupelnei cos innego.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies