Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zjazd Kropkowiczów
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiało możesz zjechać % w dół przy mnie, proponuję do 40
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm troche malo ale wole takie niz jeszcze mniejsze Razz dobrze wiedziec, ze mozna na kogos liczyc wsrod tlumu ^^ Teraz musze przyznac ze z 92 wchodzimy na 93% ze bede ^^
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie % ze będę wzrasta do 95.a to co będę pił niech zostanie przy 40% Wink
wierze że twisterowi chodziło o zamianę spirytusu na wódkę,jeśli mowa o %.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie chyba niestety nie chodzilo mu o procenty w alko... ;/ niestety... ale do kwietnia jeszcze duzo czasu, może mu się odwidzi.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszak jeszcze sporo czasu do spotkania, jeno aby zachować odpowiednio wysoki procent, raz jeszcze potwierdzam swoje przybycie.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakoś w kwietniu mają być chrzściny mojego bratanka... Mad
mam nadzieję że nie 18 ;((
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

19 kwietnia mam egzamin ;/ zobacze co da sie zrobic, a moze bysmy sie spotkali w piatek?
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to widze ze lipa sie robi.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie może być w piątek, sobotę, niedzielę.

Nie zamierzam się irytować, lecz Panie i Panowie trochę więcej odpowiedzialności! Termin jest ustalany z tak dużym wyprzedzeniem, aby każdy mógł zaplanować sobie urlop, przełożyć egzamin/wziąć w innym terminie.

Wiadomo, jeśli kogoś dopadnie choroba, bądź inny nieprzewidziany wypadek to nic na to nie poradzimy.

Zdeklarujcie się w końcu. Nie zapominajcie, że niektóre osoby płacą za bilet lotniczy grube pieniądze, aby właśnie przyjechać na te spotkanie. Także liczcie się z pozostałymi osobami i okażcie minimum szacunku, a przede wszystkim postarajcie się aby ten dzień kiedy się spotykamy był wolnym dniem i wszelkie pozostałe plany spróbujcie przełożyć na inny termin.

Swoją drogą 18.04 mam urodziny Taty, niemniej jednak moja już w tym głowa żeby przełożyć obiad rodzinny na inny dzień.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leokles napisał:
przełożyć egzamin/wziąć w innym terminie

Z całym szacunkiem Leokles... chyba nie wiesz o czym piszesz albo miałeś wyjątkowego farta z prowadzącymi na studiach. Nie wiem jak wygląda dokładnie sytuacja u Grześka, ale w większości przypadków to wcale nie taka prosta sprawa.

leokles napisał:
Także liczcie się z pozostałymi osobami i okażcie minimum szacunku

Nie za mocne słowa? Jeśli się nie zjawię to okaże się gburem, niewychowanym chamem, który nie umie okazywać szacunku?

Komu zależy to na pewno postara się, żeby przyjechać, ale nie wymagajmy od nikogo deklaracji i obietnic. Każdy procentowo wyraził swoje szanse przybycia i jakoś do pierwszego tygodnia kwietnia musi to wystarczyć.

Pamiętajmy, że zlot ma być przyjemnością a nie obowiązkiem.
Kolejny post, którym pewnie narażę się, ale takie jest moje zdanie.


Ostatnio zmieniony przez twister dnia Wto Mar 03, 2009 2:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałem potwierdzić ostatecznie swoją obecność Twisted Evil. W tym roku mam znacznie więcej czasu i mogę się spotkać również w piątek lub w niedzielę - jeśli zapadnie taka decyzja Razz


Grzegorzu, a z czego ten egzamin???
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero mialem jedne zajecia, przedmiot niby nie taki wazny Programowanie Komputerow. Po kolejnym zjezdzie bede bardziej zorientowany i dowiem sie czy bedzie czas na poprawki ;p Zrobie wszystko co moge zeby jechac do Koszewnicy ^^ ;p
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dzień dzisiejszy, piątek czy sobota nie robi dla mnie różnicy. Nie wiem jednak, czy w kwietniu nie będę już gdzieś pracował, dlatego uważam, że zjazd powinien się odbyć w sobotę, gdyż piątek mógłby być wtedy problemem. Możemy ustalić zjazd na piątek, ale w kwietniu na przykład, może dojść do takiej sytuacji, że będę zmuszony wrócić do soboty.

Na razie czekam na dalsze opinie, a później podejmę decyzję która będzie odpowiadała większości.
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Moim zdaniem sobota powinna zostać. Piątek rodzi chyba większości więcej problemów sobota. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ja np. w piątek dotarłbym dopiero pod wieczór. Chociaż możemy przedyskutować to jeżeli naprawdę duża grupa nie będzie mogła przyjechać.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Twister widzę, że nie miałeś okazji organizować podobnych spotkań. W każdym bądź razie cieszę się, że potrafiłeś przedstawić swoje zdanie. Może kiedyś zrozumiesz.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następna
Strona 5 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies