Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zlot kropkarzy/legionowo 2008/archiwum
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 9:30 pm    Temat postu: zlot kropkarzy/legionowo 2008/archiwum Odpowiedz z cytatem

zapraszam was na zlot do siebie,czyli do legionowa.turniej odbedzie sie jednak u mnie w domu,szkola i MOK odpada,za duzo chcieli za wynajecie sali.a dom w legionowie jest dosc duzy wiec spokojnie pomieszcze nawet 30 osob,jesli bedzie wiecej chetnych to tez cos sie wymysli.
posiadam w domu wode zimna i ciepla,kaloryfery grzeja,jest to mieszkanie w bloku dobrze utrzymane i dosc spore wiec damy rade.

plan jest taki.zlot musi byc jakos w weekend,bo wielu z was sie uczy.
na poczatku wypije sie herbatke zje conieco(jesli ktos przyjedzie z daleka.mozna tez skorzystac z lazienki,czyli umyc sie itd.
pozniej gramy turniej na powaznie,a po turnieju pijemy,jesli ktos chce

macie pytania to pytajcie.


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Wto Kwi 22, 2008 8:50 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy Smile?
Powrót do góry
 
 
Bushman



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jedzie Polko to ja tez Smile
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy,piszcie kiedy wam pasuje.terminy to kwietnia-lipca.piszcie czy wam obojetne czy nie.jesli macie czas bez wzgledu na miesiac to zrobimy tak by moglo przyjechac jak najwiecej osob
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł jest dobry, Mojrzesz, ja sie chętnie zapisze i mam nadzieje że się pojawie. Terminy dla mnie nie grają roli, aby były weekendowe. Czekam więc na dalszy rozwój wydarzeń i liczę na to, że wszystko wypali.
Z pozdrowieniami radji
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekam na powazne wypowiedzi chlopaki! juz trzeba o tym myslec jesli ma to wypalic.pytajcie graczy ze swoich okolic,razem bedzie wam razniej przyjechac.oczywiscie zlot bedzie na weekend,bo i dla mnie w tygodniu nie ma szans.
deklarujcie sie juz kto przyjedzie.jak ktos nie wie czy przyjedzie to niech pisze czemu niewie.roziwazemy to tak zeby bylo git
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Ja teraz studiuję w Warszawie więc większość terminó mi odpowiada. Weekend 26-27 kwiecień mi nie odpowiada, ale 18 i 19 byłby ok!
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim przypadku na 100% odpada czerwiec - sesja, no i maj tez slabo - zaliczenia, wiec zostaje kwecien Smile
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi pasuje praktycznie kazdy termin moze z wyjatkiem czerwca bo nie wiem kiedy bede bronil pracy no i sesja.
Generalnie, aczkolwiek nie na 100% w kwietniu bede jechac do Legionowa swoja barakuda wiec moge "przyjezdnych" odebrac i zawiesc na miejsce spotkania....
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaczor,mysle wiec ze pasuja Ci wszystkie teminy.od nauki mozna na jeden dzien odpoczac.to tak jak bys poszedl na urodziny do kogos ,czy jechal na wesele.nikt nie uczy sie caly czas,wiec wypowiedzi typu nauka itp sa chyba bez sensu,no chyba ze wypadalby zlot w dzien egzaminu czy tam czegos,co raczej jest nie mozliwe Smile
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no chyba tak wychodzi z mojej wypowiedzi..
mysle ze jak ktos jedzie na wesele to ma 2 dni z glowy... Wink
Powrót do góry
 
 
Bushman



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz to lipiec, najlepiej poczatek inne terminy odpadaja szczerze mowiac Sad
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ kwiecień wydaje się być jak dla mnie najrozsądniejszym terminem na zorganizowanie spotkania, a że i już padła propozycja od Anta aby rozegrać turniej z 18/19 kwietnia, toteż w pełni popieram tenże okres.

Jeżeli jednak zasugeruje ktoś inną datę spotkania, to ja osobiście za wyjątkiem maja (wylatuje na 2 tygodnie na zasłużony urlop do Egiptu) jestem otwarty i powinienem się dostosować

W każdym bądź razie myślę iż18.04.2008 - 19.04.2008 to bardzo dobry termin na spotkanie.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kiedy wypadaja swieta?,bo drogie bilety beda lotnicze jak dla mnie.pisalem jakos tam o kwietniu,ale tak naprawde to wolalbym jakis okres po maju bo chce troche zarobic a robota jest,po maju moge miec jakas przerwe w robocie.wiadomo jesli wiekszosc zdecyduje o jakims miesiacu,(ale musi to byc sprawdzona wiekszosc) wtedy dostosuje sie.pozdro leo
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 06, 2008 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już wspominałem, dla mnie wszystko jedno kiedy się zobaczymy, byle nie pomiędzy 8.05.2008-25.05.2008, gdyż te dni spędzam na słonecznej, piaszczystej plaży popijając zimne drinki i "podziwiając piękna natury"

Senny podaj 2 terminy, które najbardziej Tobie odpowiadają i niech reszta postara się wybrać i trochę dostosować. W końcu to będzie tylko jeden weekend.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies